One of the notable characters from Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma, Riria Kiritani is recognized for very long Розовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74457 |
|---|---|
| Name | Riria Kiritani |
| Other Names | 桐谷 梨々愛, きりたに りりあ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Теги | hairclip, horns, chibi, succubus, wings, school uniform, stockings |
| Личность | |
| Race | Succubus |
| Birthday | April 10 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 156cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riria Kiritani
Профиль
Riria Kiritani is a character from Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |
125 
Facebook 
Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma