Mio appears in Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! as an unsorted character with short Синий hair and Серый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74732 |
|---|---|
| Name | Mio |
| Other Names | 澪 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Теги | ninja, armor, shuriken, scarf, one eye showing |
| Личность | |
| Height | 142cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 75cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mio
Профиль
Mio is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Серый eyes and Синий hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Серый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Ears | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
1
Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!