☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 74836 |
|---|---|
| Name | Chikagi Katsuragi |
| Other Names | 桂木 千鍵(かつらぎ ちかぎ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Starlit Marmalade |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Теги | bow, twintails, waitress |
| Личность | |
| Birthday | April 29 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 157cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 77cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chikagi Katsuragi
Профиль
Anime girl Chikagi Katsuragi is a character from Starlit Marmalade.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Green hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| TandemCharacters joined |

Facebook 

Starlit Marmalade