☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 75599 |
|---|---|
| Name | Fujino Takamine |
| Other Names | 高峰 藤乃 (たかみね ふじの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | school uniform, bow |
| Личность | |
| Height | 181cm |
| Weight | 62kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 96cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujino Takamine
Профиль
Anime girl Fujino Takamine is a character from Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Черный hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |

Facebook 

Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!
TandemCharacters rated