Miyu Ayuchi appears in Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ as an unsorted character with medium-length Оранжевый hair and Оранжевый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 758 |
|---|---|
| Name | Miyu Ayuchi |
| Other Names | 阿由知 みゆ(あゆち みゆ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | vest, twintails, hair bobble, hair intakes, school uniform, bow |
| Личность | |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 75cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Ayuchi
Профиль
Miyu Ayuchi is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Оранжевый eyes and Оранжевый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~