Ryouko Kushiro appears in Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ as an unsorted character with very long Фиолетовый hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 761 |
|---|---|
| Name | Ryouko Kushiro |
| Other Names | 九代 涼子(くしろ りょうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | bow, school uniform, mole, vest |
| Личность | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Kushiro
Профиль
Ryouko Kushiro is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~