|
☰ Links
|
|
| ID | 76468 |
|---|---|
| Name | Komachi Heinrich Miyamae |
| Other Names | 宮前・ハインリッヒ・小町 (みやまえ・―・こまち) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tarareba |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuko Gibu, 儀武ゆう子, ぎぶ ゆうこ |
| Теги | school uniform, knee highs, hairbow |
| Личность | |
| Birthday | January 10 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 155cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komachi Heinrich Miyamae
Профиль
Anime girl Komachi Heinrich Miyamae is a character from Tarareba.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
15 
Facebook 
Tarareba