One of the notable characters from In'en no Yu, Mizuho Nonda is recognized for medium-length Черный hair and Фиолетовый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 77080 |
|---|---|
| Name | Mizuho Nonda |
| Other Names | 呑田 瑞帆 (のんだ みずほ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | In'en no Yu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mizuki Inoue, 井上瑞樹, いのうえ みずき |
| Теги | kimono |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Nonda
Профиль
Mizuho Nonda is a character from In'en no Yu.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |

Facebook 
In'en no Yu