Hinako Fujisawa is an unsorted character from Sweet Concert known for long Розовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 788 |
|---|---|
| Name | Hinako Fujisawa |
| Other Names | 藤澤 姫名子(ふじさわ ひなこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Теги | beret, school uniform, hair ribbons, neckerchief, school crest |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinako Fujisawa
Профиль
Hinako Fujisawa is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Sweet Concert
SKyongmania faved