Katsumi Arisuma is an unsorted character from Sweet Concert known for very long Блондинка / Желтый hair and Оранжевый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 789 |
|---|---|
| Name | Katsumi Arisuma |
| Other Names | 有栖摩 香津美(ありすま かつみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kotomi Iwamura, 岩村琴美, いわむら ことみ |
| Теги | basketball, school uniform, hair intakes, wavy hair, neckerchief, school crest |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Katsumi Arisuma
Профиль
Katsumi Arisuma is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as Женщина Подросток with Оранжевый eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sweet Concert