Misery Stentrem is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he featuring very long Блондинка / Желтый hair, Красный eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 79404 |
|---|---|
| Name | Misery Stentrem |
| Other Names | ミズリィ・ステントレーム |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Youkoso! Skebe Elf no Mori he |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Теги | witch, gradient hair, pointy ears, cape, staff, thigh-high boots, sword |
| Личность | |
| Race | Elf |
| Height | 169cm |
| Bust | 120cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 94cm |
Меню
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Misery Stentrem
Профиль
Misery Stentrem is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Elf |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kleenguy joined |
| Bartok joined |
3
12
58
Facebook 
Youkoso! Skebe Elf no Mori he