Commander White appears in NieR:Automata as an unsorted character with very long Блондинка / Желтый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80458 |
|---|---|
| Name | Commander White |
| Other Names | ヨルハ, YoRHa Infantry Squad Commander, White |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | NieR:Automata |
| Media Type | video game |
| Voiced By | Chiaki Kano, チアキ カノ, ちあき かの |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 175cm |
| Weight | 167kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 94cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Commander White
Профиль
Commander White is a character from NieR:Automata.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |
46
95
2
5
Facebook 
NieR:Automata
NieR:Automata Ver1.1a