|
☰ Links
|
|
| ID | 82207 |
|---|---|
| Name | Eliza Perlman |
| Other Names | エリザ・パールマン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Academia |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Fujiwara, 藤原由林, ふじわら ゆり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 176cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 96cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eliza Perlman
Профиль
Anime girl Eliza Perlman is a character from Prison Academia.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | (To Waist) |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |
9
13
Facebook 
Taimanin (series)
Taimanin Asagi -Battle Arena-
Prison Academia