Karin is a character from Ingoku no Kyonyuu Elf ~Karada mo Kokoro mo Kairaku ni Sometsukusei!~ featuring short Блондинка / Желтый hair, Красный eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83287 |
|---|---|
| Name | Karin |
| Other Names | カーリン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ingoku no Kyonyuu Elf ~Karada mo Kokoro mo Kairaku ni Sometsukusei!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 142cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 78cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin
Профиль
Karin is a character from Ingoku no Kyonyuu Elf ~Karada mo Kokoro mo Kairaku ni Sometsukusei!~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Elf |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |

Facebook 
Ingoku no Kyonyuu Elf ~Karada mo Kokoro mo Kairaku ni Sometsukusei!~