Ruche Foshimodo is an unsorted character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ known for very long Розовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83449 |
|---|---|
| Name | Ruche Foshimodo |
| Other Names | ルーチェ・フォシモド |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukari Minegishi, 峰岸由香里, みねぎし ゆかり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 143cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruche Foshimodo
Профиль
Ruche Foshimodo is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
2
12
Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~
Luna_Bakugo faved