Mana Sakurai is an unsorted character from Konneko known for long Черный hair and Синий eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 837 |
|---|---|
| Name | Mana Sakurai |
| Other Names | 桜井真奈(さくらいまな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Konneko |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | hairclip, glasses, school uniform, v tie |
| Личность | |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
| Birthday | October 18 |
| Sign | Libra ♎ |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Sakurai
Профиль
Mana Sakurai is a character from Konneko.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Черный hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Chazerfilp joined |
| OldschoolAnimes joined |
| Jergee joined |
| BerserkOnizuka joined |

Facebook 
Konneko