|
☰ Links
|
|
| ID | 83717 |
|---|---|
| Name | Shouko Aotsuki |
| Other Names | 青月 昌子(あおつき しょうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore wa, Shokushu Breeder ~Kisei Shokushu de Naedoko-ka Suru Onna-tachi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hina Shinomiya, 四ノ宮ひな, しのみや ひな |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 170cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shouko Aotsuki
Профиль
Anime girl Shouko Aotsuki is a character from Ore wa, Shokushu Breeder ~Kisei Shokushu de Naedoko-ka Suru Onna-tachi~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Фиолетовый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |
1
1
Facebook 
Ore wa, Shokushu Breeder ~Kisei Shokushu de Naedoko-ka Suru Onna-tachi~
magefortune rated