Nako Yuki is an unsorted character from Konneko known for very long Фиолетовый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 839 |
|---|---|
| Name | Nako Yuki |
| Other Names | 悠木菜子(ゆうき なこ), Nako Yuuki |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Konneko |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | braid, turtleneck, ribbon |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | O |
| Birthday | May 28 |
| Sign | Gemini ♊ |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nako Yuki
Профиль
Nako Yuki is a character from Konneko.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Konneko