Karin Shinonome appears in Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ as an unsorted character with very long Белый hair and желтый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84643 |
|---|---|
| Name | Karin Shinonome |
| Other Names | 東雲 香凛 (しののめ かりん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | April 3 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 156cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Shinonome
Профиль
Karin Shinonome is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Белый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
50
21
Facebook 