Midoriko Nonaka is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! featuring medium-length Розовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84693 |
|---|---|
| Name | Midoriko Nonaka |
| Other Names | 野中 緑子 (のなか みどりこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Теги | bun |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 38 |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Midoriko Nonaka
Профиль
Midoriko Nonaka is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Розовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wl02035171 joined |
| yangzixiongben joined |
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
18
12
Facebook 
Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!
statishu rated