One of the notable characters from Mesu Kyoushi -Injoku no Kyoushitsu-, Saya Takamine is recognized for long бирюзовый hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 8485 |
|---|---|
| Name | Saya Takamine |
| Other Names | 高峰 沙耶, たかみね さや |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi -Injoku no Kyoushitsu- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| Теги | hair ribbon, suit, skirt, pumps, gymnast |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saya Takamine
Профиль
Saya Takamine is a character from Mesu Kyoushi -Injoku no Kyoushitsu-.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and бирюзовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | бирюзовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |
24
19
Facebook 
Mesu Kyoushi -Injoku no Kyoushitsu-
Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~