|
☰ Links
|
|
| ID | 85334 |
|---|---|
| Name | Noah Cricket |
| Other Names | ノア=クリケット |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Under the Same Sky, Over the Rainbow |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yui Toita, 戸板優衣, といた ゆい |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 140cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 70cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Noah Cricket
Профиль
Anime girl Noah Cricket is a character from Under the Same Sky, Over the Rainbow.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Under the Same Sky, Over the Rainbow