|
☰ Links
|
|
| ID | 87794 |
|---|---|
| Name | Raiden Mei |
| Other Names | 雷电芽衣 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honkai Impact 3rd |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Miyuki Sawashiro, 沢城みゆき, さわしろ みゆき |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | April 13 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 172cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Raiden Mei
Профиль
Anime girl Raiden Mei is a character from Honkai Impact 3rd.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Honkai (Series) (2011)
Honkai Gakuen 2 (2014)
Honkai Impact 3rd (2014)
Girls' Frontline (2016)
Cooking with Valkyries (2019)
Cooking with Valkyries II (2020)
Journey Crisis! The St.Freya Special Event (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
4
Facebook 