Athena is one of the main characters from Kyonyuu Fantasy 3 if known for very long Фиолетовый hair and Оранжевый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88710 |
|---|---|
| Name | Athena |
| Other Names | アテナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 if |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Bust | 110cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 101cm |
| Height | 170cm |
| Cup Size | M |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Athena
Профиль
Athena is a character from Kyonyuu Fantasy 3 if.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Оранжевый eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Fantasy (Series) (2009)
Kyonyuu Fantasy 3 if (2017)
Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
3
67
75
90
Facebook 