Saki Futaba appears in Rep Kiss as one of the main characters with very long Коричневый hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89136 |
|---|---|
| Name | Saki Futaba |
| Other Names | 双葉 咲希 (ふたば さき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rep Kiss |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Haruna Momono, もものはるな, もものはるな |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Futaba
Профиль
Saki Futaba is a character from Rep Kiss.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Abbymoon joined |
| nokafop997 joined |

Facebook 
Rep Kiss