Airi Shirashima appears in Mell Kiss as one of the main characters with very long Коричневый hair and желтый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89141 |
|---|---|
| Name | Airi Shirashima |
| Other Names | 白嶋 愛理(しらしま あいり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mell Kiss |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Madoka Yonezawa, 米澤円, よねざわ まどか |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 156cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Airi Shirashima
Профиль
Airi Shirashima is a character from Mell Kiss.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|

Facebook 
Mell Kiss
SKyongmania faved