Yuna Amako appears in Little ☆ Twins ~Sugu ni Toriko ni Shiteageru♪~ as an unsorted character with medium-length Черный hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89512 |
|---|---|
| Name | Yuna Amako |
| Other Names | 天児 夕奈 (あまこ ゆな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Little ☆ Twins ~Sugu ni Toriko ni Shiteageru♪~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Minami, 南沙耶, みなみ さや |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 142cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 72cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuna Amako
Профиль
Yuna Amako is a character from Little ☆ Twins ~Sugu ni Toriko ni Shiteageru♪~.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Синий eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Little ☆ Twins ~Sugu ni Toriko ni Shiteageru♪~