Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~ featuring long Коричневый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 907 |
|---|---|
| Name | Kazumi Hirasawa |
| Other Names | 平沢 和美(ひらさわ かずみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Теги | coat, turtleneck |
| Личность | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Hirasawa
Профиль
Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Y153 joined |
3
39
12
52
Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~