|
☰ Links
|
|
| ID | 910 |
|---|---|
| Name | Yuuko Kasori |
| Other Names | 賀曽利 優子(かそり ゆうこ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Теги | school uniform, stockings, glasses, neckerchief |
| Личность | |
| Role | Student council vice president |
| Height | 165cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuko Kasori
Профиль
Anime girl Yuuko Kasori is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
| ShadowSpud joined |
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |


Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~
AkayamiTatsuki faved