Horun Suteiburu appears in Majokko a la Mode as an unsorted character with very long бирюзовый hair, желтый eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 915 |
|---|---|
| Name | Horun Suteiburu |
| Other Names | ホルン・スティープル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | horn, hat, braids, twintails, pointy ears, witch |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Horun Suteiburu
Профиль
Horun Suteiburu is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and бирюзовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | бирюзовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Elf |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Majokko a la Mode