Milky Milcock is an unsorted character from Majokko a la Mode known for short Фиолетовый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 916 |
|---|---|
| Name | Milky Milcock |
| Other Names | ミルキー・ミルコック |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Marina Ono, 大野まりな, おおの まりな |
| Теги | witch, hat, flower |
| Личность | |
| Height | 139cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 74cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Milky Milcock
Профиль
Milky Milcock is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Green eyes and Фиолетовый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | (Подросток) |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Majokko a la Mode
SKyongmania faved