One of the notable characters from Majokko a la Mode, Silvia Aizet is recognized for medium-length Оранжевый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 919 |
|---|---|
| Name | Silvia Aizet |
| Other Names | シルビア・アイゼット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kanari Kanzaki, カンザキカナリ, かんざきかなり |
| Теги | hat, school uniform, earring, stockings, witch |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Silvia Aizet
Профиль
Silvia Aizet is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Оранжевый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Mar 6, 2023 |
|---|---|
| Pls she looked so cute but then I saw she's from a h-game 🤧 | |
1
23
6
Facebook 
Majokko a la Mode