Ritsuka Kisaragi is a character from Apostle of the Gospel featuring short Коричневый hair and Черный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91978 |
|---|---|
| Name | Ritsuka Kisaragi |
| Other Names | 如月 律花 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Apostle of the Gospel |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minase Suzuka, 涼花 みなせ, |
| Теги | |
| Личность | |
| Age | 23 |
| Blood Type | O |
| Height | 172cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 121cm |
| Waist | 56cm |
| Waist | 89cm |
| Cup Size | P |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritsuka Kisaragi
Профиль
Ritsuka Kisaragi is a character from Apostle of the Gospel.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Черный eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Черный | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |
3
47
17
56
Facebook 
Apostle of the Gospel
Apostle (series)