One of the notable characters from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~, Kikyou Ootori is recognized for short Коричневый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92012 |
|---|---|
| Name | Kikyou Ootori |
| Other Names | 鳳 桔梗(おおとり ききょう) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 153cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 31 |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kikyou Ootori
Профиль
Kikyou Ootori is a character from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |

Facebook 
Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~