|
☰ Links
|
|
| ID | 93602 |
|---|---|
| Name | Iris Springfield |
| Other Names | アイリス・スプリングフィールド |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Onna Ninja Azusa vs Orc 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 168cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iris Springfield
Профиль
Anime girl Iris Springfield is a character from Onna Ninja Azusa vs Orc 3.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |
50
4
Facebook 
Onna Ninja Azusa vs Orc 3