One of the notable characters from Rui wa Tomo o Yobu, Iyo Shirasaya is recognized for short Блондинка / Желтый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 9367 |
|---|---|
| Name | Iyo Shirasaya |
| Other Names | 白鞘 伊代, しらさや いよ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rie Nakagawa, 中川里江, なかがわ りえ |
| Теги | glasses, ribbon |
| Личность | |
| Birthday | August 30 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Blood Type | A |
| Height | 164cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iyo Shirasaya
Профиль
Iyo Shirasaya is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu