Anya appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with long Белый hair, Синий eyes, and horns ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94008 |
|---|---|
| Name | Anya |
| Other Names | アーニャ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | dragon, princess, wings, tail, blunt bangs, sword, dress, cleavage, boots |
| Личность | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya
Профиль
Anya is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Белый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | (Бессмертный) |
| Уши Животных | Horns |
Отношения | Relations Graph
True form of Dorania
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Ronain31 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis