One of the notable characters from Ren'ai, Karichaimashita, Chinatsu Izumi is recognized for short Коричневый hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95044 |
|---|---|
| Name | Chinatsu Izumi |
| Other Names | 泉 ちなつ(いずみ ちなつ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chinatsu Izumi
Профиль
Chinatsu Izumi is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|

Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita
SKyongmania faved