Emi Segawa is one of the main characters from Ren'ai, Karichaimashita known for very long Блондинка / Желтый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95046 |
|---|---|
| Name | Emi Segawa |
| Other Names | 瀬川 絵未(せがわ えみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Emi Segawa
Профиль
Emi Segawa is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita
Luna_Bakugo faved