One of the notable characters from Ren'ai, Karichaimashita, Hasumi Tenma is recognized for very long Красный hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95048 |
|---|---|
| Name | Hasumi Tenma |
| Other Names | 天満 八純(てんま はすみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hasumi Tenma
Профиль
Hasumi Tenma is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Красный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita
Luna_Bakugo faved