☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 95136 |
|---|---|
| Name | Touka Yuutsuzu |
| Other Names | 夕星 とうか(ゆうつづ とうか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 142cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 68cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Yuutsuzu
Профиль
Anime girl Touka Yuutsuzu is a character from Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | (желтый) |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | (Коричневый) |
| Длина волос | To Shoulders | (Hip / Past Hip) |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет | (Да) |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
1
1
Facebook 

Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~