Anime girl Fuuka Watase is a Подросток with to chest length Бордо hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97342 |
|---|---|
| Name | Fuuka Watase |
| Other Names | 渡瀬 楓夏 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanako Mamiya, 間宮菜南子, まみや ななこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Watase
Профиль
Anime girl Fuuka Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Бордо hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Бордо | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
35
31
66
Facebook 
Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~