Nagisa Watase appears in Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ as one of the main characters with very long Белый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97343 |
|---|---|
| Name | Nagisa Watase |
| Other Names | 渡瀬 凪沙 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sio Umino, 海乃シオ, うみの しお |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagisa Watase
Профиль
Nagisa Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Белый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
66
32
67
Facebook 
Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~