One of the notable characters from Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata, Yayoi Momoshiro is recognized for very long Красный hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97481 |
|---|---|
| Name | Yayoi Momoshiro |
| Other Names | 桃城 弥生 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yayoi Momoshiro
Профиль
Yayoi Momoshiro is a character from Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Красный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |

Facebook 
Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata