☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97587 |
|---|---|
| Name | Junko Fujisaki |
| Other Names | 藤崎 純子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Yokorenbo ~Immoral Mother~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 167cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 43 |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Junko Fujisaki
Профиль
Anime girl Junko Fujisaki is a character from Yokorenbo ~Immoral Mother~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Step-mother of Miki Fujisaki
Wife of Tooru Fujisaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Kok joined |
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|

Facebook 

SilverWolfKing rated