|
☰ Links
|
|
| ID | 97653 |
|---|---|
| Name | Brynhildr Arlesgrat |
| Other Names | ブリュンヒルデ・アルルクラート |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Blade x Bullet - Kinrin no Soleil |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 168cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brynhildr Arlesgrat
Профиль
Anime girl Brynhildr Arlesgrat is a character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |
50
21
Facebook 
Blade x Bullet - Kinrin no Soleil