Schwertileite Kyouka is one of the main characters from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil known for very long Фиолетовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97660 |
|---|---|
| Name | Schwertileite Kyouka |
| Other Names | シュベルトライテ・凶華 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Blade x Bullet - Kinrin no Soleil |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Schwertileite Kyouka
Профиль
Schwertileite Kyouka is a character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |
SKyongmania faved Yuusha o Intai Shite Yorozuya o Open Shita Kedo, Naze ka Adult Goods ni Ninki ga Shuuchuu Shiteiru Ken.
|
50
21
Facebook 
Blade x Bullet - Kinrin no Soleil
SKyongmania faved