One of the notable characters from Hana Hime * Absolute!, Hiyoko Aiuchi is recognized for medium-length Оранжевый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97995 |
|---|---|
| Name | Hiyoko Aiuchi |
| Other Names | 愛内 陽良子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hana Hime * Absolute! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Emi Nitta, 新田恵海, にった えみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | July 5 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 156cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiyoko Aiuchi
Профиль
Hiyoko Aiuchi is a character from Hana Hime * Absolute!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Оранжевый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hana Hime * Absolute!