|
☰ Links
|
|
| ID | 98158 |
|---|---|
| Name | Erina Houjou |
| Other Names | 宝條 恵梨奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Energy Kyouka!! |
| Media Type | ova |
| Voiced By | |
| Теги | dress, ponytail |
| Личность | Pervert |
| Height | 162cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Erina Houjou
Профиль
Anime girl Erina Houjou is a character from Energy Kyouka!!.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
64
4
Facebook 