|
☰ Links
|
|
| ID | 98159 |
|---|---|
| Name | Leona Hyoujou |
| Other Names | 宝條 玲央奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Energy Kyouka!! |
| Media Type | ova |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | Pervert |
| Height | 153cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 79cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leona Hyoujou
Профиль
Anime girl Leona Hyoujou is a character from Energy Kyouka!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
SK071 rated